
29 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іскра |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Мінімальна колірна температура | 2800 К |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 57 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Лампочка |