
1 614,60 ₴
Архітектура
| Кількість полюсів: | 2 P |
| Тип монтажу: | DIN-рейка |
Основні електричні характеристики
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 230 V |
| Частота: | 50 Hz |
Напруга
| Номінальна напруга ізоляції: | 500 V |
| Стійкість по відношенню до номінальної імпульсної напруги: | 4000 V |
Електричний струм
| Номінальний диференційний струм: | 30 mA |
| Номінальний струм: | 25 A |
| Сила імпульсу струму (хвиля 8/20 мкс): | 0,25 kA |
| Потужність відключення та замикання: | 1,5 kA |
| Умовний номінальний струм короткого замикання відповідно до EN 61008-1: | 6 kA |
Потужність
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 0,95 W |
| Розсіювана потужність з розрахунку на кожний полюс: | 0,55 W |
Відключення
| Захист від помилкових спрацювань: | ні |
| Короткочасна затримка відключення: | ні |
Витривалість
| Електрична тривкість кількості циклів: | 2000 |
| Кількість механічних процесів: | 4000 |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 70 mm |
| Висота встановленого виробу: | 83 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 35 mm |
| Кострукційний розмір (DIN 43880): | 1 |
Монтаж
| Момент затяжки: | 2,8 Нм |
| Тип верхньої клеми для модульних пристроїв: | Berker.Net; Електронна платформа; Berker R.3; Berker R.1; Серія 1930; Серія R.classic |
| Тип зажиму нижньої клеми для модульних пристроїв: | ні |
| Нижнє підключення для модульних пристроїв: | ні |
Підключення
| Секція виходу гвинта при нерухомому дроті: | 1 / 25 mm² |
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 16 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 25 мм² |
| Поперений розріз під ’єднання при нерухомому проводі,: | 1 / 25 mm² |
| Верхнє гвинтове з'єднання з гнучким провідником: | 1 / 16 mm² |
| З'єднувальна здатність верхнього і нижнього гвинтових клемм з гнучким кабелем: | 1 / 16 mm² |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
Стандарти
| Стандартний текст: | IEC 61008-1, EN 61008-1 |
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
| Тип диференційного захисту: | A |
Умови використовання
| Робоча температура: | -25…40 °C |
| Ступінь забруднення відповідно до IEC 60664 / IEC 60947-2: | 2 |
| Висота: | 2000 m |
| Температура зберігання / транспортування: | -55…70 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Комутаційна зносостійкість | 2000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 4000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 25 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Умови використання | А |
| Частота струму | 50 Гц |