
4 056 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 10 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP41 |
| Максимальна робоча температура | 45 °С |
| Мінімальна робоча температура | -5 °С |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Тип датчика | Вбудований |
| Кут огляду | 360 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |