
4 056 ₴
Архітектура
| Тип монтажу: | Зовнішній монтаж |
Основні електричні характеристики
| Частота: | 50/60 Hz |
Виявлення
| Кут охоплення: | 360 ° |
| Кут виявлення: | 360 ° |
| Максимальна фронтальна ширина досяжності: | 5 m |
| Максимальна бокова ширина досяжності: | 10 m |
Матеріали
| Колір RAL: | RAL 9010 - Білий |
| Матеріал: | Пластик |
Монтаж
| Максимальна висота монтажу: | 2,5 m |
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP41 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 10 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP21 |
| Максимальна робоча температура | 45 °С |
| Мінімальна робоча температура | -5 °С |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.3 Вт |
| Тип датчика | Вбудований |
| Кут огляду | 360 град. |