
487,76 ₴
Основні електричні характеристики
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 230 V |
| Номінальна напруга: | 230 В |
Електричний струм
| Номінальний струм: | 63 A |
Матеріали
| Вага міді в виробі: | 0,079 kg |
| Колір: | Зелений |
| Колір: | зелений |
Розміри
| Ширина встановленого виробу: | 12 mm |
Стандарти
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Конструкція | Пряма |
| Наявність ізоляції | Так |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Тип елемента кріплення кабелю | З'єднувальний затискач для кабелю |
| Колір ізоляції | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальное напряжение | 230 В |
| Максимальний струм | 63 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Допустиме струмове навантаження | 63 А |