


189,86 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.21 кг |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Термін служби | 10 років |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 48 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83.4 мм |
| Довжина | 73.6 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 4500 |