
55 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GU5.3 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Кут свічення | 38 град. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 350 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |