
290 ₴
Мережевий фільтр SPG6-G-10G призначений для підключення широкого спектру побутової та електронної техніки, включаючи чайники та електронагрівачі.
Пристрій з п'ятьма універсальними розетками із заземленням та довжиною кабелю 3 метри, виконаний у удароміцному пластиковому корпусі, має вбудований захист від перевантажень та короткого замикання, а також оснащений отвором для кріплення на стіні.
Не підключати до фільтру прилади із сумарною потужністю понад 2,2 кВт.
| Номінальна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна пікова сила струму | 4500 А |
| Автоматичний запобіжник | 10 А |
| Максимальна енергія згладжування (при тривалості стрибка напруги 2 мкс) | 125 Дж |
| Касета | на 6 євророзеток |
| Колір касети | сірий |
| Матеріал касети | ударостійкий пластик |
| Перетин кабеля | 3*0,75 мм.кв. |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Температура експлуатації | +10...+70ºС |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип подовжувача | Мережевий фільтр |
| Кількість вихідних розеток | 6 шт. |
| Вимикач | Так |
| Довжина шнура | 3 м |
| Вхідна вилка | Євро |
| Вихідна розетка | Євро |
| Кількість жил | 3 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Перетин жил | 0.75 кв.мм |
| Намотування на рамку | Ні |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захисна кришка | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Довжина дроту | 3 м |
| Захисні шторки | Ні |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність навантаження | 2200 Вт |