

102,47 ₴
Усі розподільні коробки Т-серії стійкі до впливу ультрафіолету. Вони виготовлені з термопластичного поліпропілену, зі вставними ущільнювачами з етиленвінілацетату (EVA). Це м'який пластик, який можна пересувати. Дроти можна провести через ущільнювачі 7 x M25, або ущільнювачі можна встановити в будь-якому необхідному місці, прорізавши отвір для вводу кабелю або труби в коробці. Замість ущільнювача можна використовувати кабельний ввід, встановивши його в отвір і закріпивши контргайкою. Розподільні коробки можна встановлювати на монтажних пластинах і кріпити їх болтами 3,5x9,5. Внутрішні розміри на просвіт: 77x77x46 мм.
Розмір: 90х90х52 мм
Матеріал: коробка - термопласт, ущільнення - етиленвінілацетат
Кількість кабельних вводів: 7 х М25
Ступінь пиловологозахисту: IP55
Вогнестійкість: 650 С
Колір: світло-сірий (RAL 7036)
Кількість в упаковці: 5 шт
Артикул: 2007045
Виробник: OBO Bettermann (Обо Беттерманн, Німеччина)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вибухозахищене виконання | Ні |
| Клемна колодка | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |