

517 ₴
Монтажні коробки складаються з термопласту із вставними ущільненнями із етиленвінілацетату, ЕВА. При цьому дроти можуть бути встановлені безпосередньо через ущільнення 7 x M25 5 x M32 або ущільнення може бути прорізане ножем у відповідних місцях для отворів кабельного або трубового введення. Як альтернатива замість ущільнень через отвори можна вставляти кабельні вводи і закріпити їх зсередини контргайкою. Розподільні коробки можна встановлювати на монтажних пластинах та кріпити їх болтами 3,5x9,5. Внутрішні розміри на просвіт: 176x135x67 мм. Кришка з полем для напису, з можливістю пломбування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клемна колодка | Ні |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 150 мм |