

21,14 ₴
| Вага | 0,03 kg/шт |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Глибина | 45 mm |
| Реакція на вогонь основного матеріалу | A1 - D |
| Відстань при з'єднанні двох коробок | 71 |
| Дозволяє установку подвійної розетки | так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Клемна колодка | Ні |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |