

17,90 ₴
| Вага | 0,03 kg/шт |
| Матеріал | PP |
| Безгалогенний матеріал | так |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Номінальна напруга | <= 400 V |
| Номінальний струм | <= 16 A |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Діаметр | 68 mm |
| Глибина | 45 mm |
| Діаметр фрезерованого (просвердленого) отвору | 68 mm |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |