
27,98 ₴
Призначені для введення проводів і кабелів в електрощитове обладнання з метою захисту провідників від механічного пошкодження і захисту самої збірки, від проникнення пилу і вологи в місці введення. Корпус, гайка ущільнення і фіксуюча гайка виконані з поліаміду. Встановлення сальника проводиться за допомогою трубного (газового) ключа.
Висока якість матеріалів забезпечує широкий температурний діапазон робочих температур. Стійкі до впливу агресивних середовищ. Мають високий ступінь захисту IP.
| Тип різьби: | Метрична нарізь |
| Номінальний розмір різьби метричної або PG: | 25.0 |
| Номінальний розмір різьби в дюймах: | Інше |
| Крок різьби: | 1,5 мм |
| Довжина різьблення: | 15.0 мм |
| Підходить для кабелю діаметром: | 13...18 мм |
| Матеріал: | Пластик |
| Вид або марка матеріалу: | Поліамід |
| Захисне покриття поверхні: | Необроблений |
| Ступінь захисту-IP: | IP68 |
| Колір: | Чорний |
| Модель або виконання: | Прямий/прямолінійний |
| Тип ущільнення: | Ущільнювальне кільце |
| Робоча температура: | -40...+80 °C |
| Для вибухонебезпечної зони по газу - Ex: | Ні |
| Для вибухонебезпечної зони: | Ні |
| Стійкість до займання: | 650 °C |
| Матеріал ущільнювача кільця: | Неопрен |
| Діаметр отвору боксу: | 27 мм |
Експлуатаційні параметри
| Гарантійний строк служби, років: | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Тип елемента кріплення кабелю | Сальник для кабелю |
| Матеріал виробу | Поліамід |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |