

6 ₴
| Матеріал: | Мідь луджена |
| Діапазон напруги: | До 10 кВ |
| Довжина: | 20.0 мм |
| Наружний діаметр: | 4.8 мм |
| Діапазон робочих температур: | -60...+50 °C |
| Призначення або область використання: | Інше |
| Мін осьове руйнівне навантаження: | 0.24 кН |
| Внутр. діаметр: | 3.1 мм |
Експлуатаційні параметри
| Гарантійний термін, років: | 3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 4.8 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Наявність ізоляції | Ні |
| Одноразове з'єднання | Так |
| Перетин проводів, що підключаються | 4 кв.мм |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Тип накінечника | Гільза |
| Тип елемента кріплення кабелю | Гільза для кабелю |
| Конструктивні особливості | |
| Переріз жили | 4 кв.мм |