
76,71 ₴
| Перетин шини: | 8х12 |
| Номін струм In: | 125 А |
| Матеріал: | Латунь |
| Тип поверхні: | Необработанная |
| Кількість кабельних виводів: | 8 |
| Тип: | Комбинированный DIN - изолятор Стойка |
| Колір ізолятора: | Синий |
| Винти кріплення: | М5 |
| Номін гапруга: | 400 В |
| Макс поперечний переріз провідника: | 16/16 мм² |
| Температура експлуатації: | -40...+50 °C |
| Ширина: | 95 мм |
| Висота: | 34,5 мм |
| Глибина: | 25 мм |
| Тип монтажа: | На DIN рейку, монтажную панель |
| Кількість шин: | 1 |
| Призначення шини: | N-ноль |
| Модель або виконання: | Прочее |
Експлуатаційні параметри
| Термін служби, років: | 15 |
| Гарантійний термін, років: | 2 |
| Вага брутто, кг | 0.065 | ||
|---|---|---|---|
| l, см | 9.5 | ||
| b, см | 3.45 | ||
| h, см | 2.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість виходів | 8 |
| Номінальний струм | 63 А |
| Колір | Синій |
| Частота | 50 Гц |