
1 755 ₴
Щит на 12 модулів зовнішньої установки HAGER VOLTA має місткість на 12 модулів (1 ряд 12 модулів) при цьому є можливість демонтувати бічні заглушки в ряду та додатково отримати ще 2 додаткові модулі, тобто. щит стає місткістю 14 місць. Щиток HAGER VOLTA 12 відноситься до навісних корпусів (установка здійснюється на стіні). Укомплектований самозатискними N та PE клемами. Конструкція щита дозволяє встановлювати тримач із самозатискними клемами як у точніше так і в нижній частині щита (або вгорі та внизу одночасно за наявності двох тримачів).
Висота, мм: 245
Ширина, мм: 305
Глибина, мм: 96,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Розташування | Вертикальне |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Глибина | 96.5 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал | Пластик |
| Місце під лічильник | Ні |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Монтажний комплект | Ні |
| Наявність слабкострумового відсіку | Ні |
| Колір | Білий |