

2 568,80 ₴
Щит на 12 модулів внутрішньої установки з металевими дверима HAGER VOLTA має місткість на 12 модулів (1 ряд 12 модулів) при цьому є можливість демонтувати бічні заглушки в ряду та додатково отримати ще 2 додаткові модулі, тобто. щит стає місткістю 14 місць. Щиток HAGER VOLTA 12 відноситься до внутрішніх корпусів, що вбудовуються (установка здійснюється в нішу в стіні). Особливістю щита VOLTA є металеві двері, при тому що сам корпус виконаний із пластику. У комплект поставки щита не входять нульова та заземлююча шини. Конструкція щита дозволяє встановлювати тримач із самозатискними клемами як у верхній так і нижній частині щита (або вгорі і внизу одночасно за наявності двох тримачів).
Габаритні розміри – ширина: 348 мм
Габаритні розміри - висота: 356,5 мм
Габаритні розміри - глибина: 94,5 мм
Розміри ніші у стіні В х Ш х Г: 340x335x90 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Розташування | Вертикальне |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 356.5 мм |
| Ширина | 348 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал | Пластик |
| Місце під лічильник | Ні |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Монтажний комплект | Ні |
| Наявність слабкострумового відсіку | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Оглядове віконце | Ні |
| Колір | Білий |