
195,19 ₴
ВИМИКАЧ АВТОМАТИЧНИЙ 1-полюсний Legrand 4.5kA RX3 C 16A 419664
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 77.8 мм |
| Ширина | 17.7 мм |