

155,10 ₴
КОРОБКА установча г/к 5-а металеві лапки Kopos 5*D68*45 KP 64/5L
| Виробник | КОПОС |
| Інтервал з'єднання при єднанні 2 коробок | 71 |
| Висота | 71 |
| Глибина | 45 |
| Діаметр отвору після обробки | 80 |
| Матеріал | PVC |
| Номінальна напруга | 400 |
| Номінальний струм | 16 |
| Опис упаковки | дві коробки, упаковані в термоусадочну плівку і марковані, інструментальні гвинти для монтажу в гіпсокартоні додаються. Упаковка картон |
| Реакція на вогонь основного матеріалу | A1 - D |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5-60 |
| Тест з розпеченим дротом | 850 |
| Ширина | 35 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 354 мм |
| Ширина | 70 мм |