

19,80 ₴
| Матеріал: | Медь луджена |
| Діапазон напруги: | До 10 кВ |
| Довжина: | 40.0 мм |
| Наруж. діаметр: | 9.0 мм |
| Діапазон робочих температур: | -60...+50 °C |
| Мін осьове руйнівне навантаження: | 1.50 кН |
| Внутр діаметр: | 7.0 мм |
| Гарантійний термін, років: | 3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 9 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Наявність ізоляції | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 25 кв.мм |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Тип накінечника | Гільза |
| Тип елемента кріплення кабелю | Гільза для кабелю |
| Конструктивні особливості | |
| Переріз жили | 25 кв.мм |