

48,48 ₴
Шина нульова e.bs.stand.1.12 призначена для електричного з’єднання нульових провідників у щитовому обладнанні з номінальною напругою до 400 В.
| Артикул | s025002 |
| Перетин приєднувального дроту, мм² | 2,5...10 |
| Уведення | 12 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-1, ДСТУ EN 60998-1 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний струм | 63 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору кріплення | 5.2 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 12 |
| Конструкція | Пряма |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Максимальна напруга | 400 В |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал ізоляції | Поліамід |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Наявність ізоляції | Да |
| Одноразове з'єднання | Немає |
| Переріз проводів, що підключаються | 10 кв. мм |
| Способ монтажа | На DIN рейку |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Колір ізоляції | Синій |