
1 572,90 ₴
БОКС зовнішній з монтажною панеллю Білмакс IP54 БМ- 33+П 300*300*200
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вводів | 2 |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 600 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Шафа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |