
1 299,48 ₴
| Кількість полюсів: | 4 P |
| Тип монтажу: | З’єднано клипсами і може з’єднуватися гвинтами |
| Номінальний струм: | 100 A |
| Глибина встановленого виробу: | 53 mm |
| Висота встановленого виробу: | 55 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 148 mm |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 1,5 - 35 мм² |
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Довжина | 148 мм |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Наявність ізоляції | Так |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 35 кв.мм |
| Спосіб монтажу | На DIN рейку |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Колір ізоляції | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальний струм | 100 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |