

1 932,90 ₴
Артикул: 001101063
Назва: ECH-24PT
Категорія: Пластиковий щит
Спосіб монтажу: Зовнішньої установки
Номінальний струм (A): 63
Номінальна напруга (В): 400
Ступінь захисту IP: IP 65
Кількість модулів (всього / в ряду): 24 / 12
Кількість рядів: 2
Дверцята (колір, матеріал): Plastic, transparent
Основа корпусу (матеріал, колір): Пластик, сірий
Кількість клем PE / N (з'єднань): 15 / 15
Випробування розпеченим дротом: 650
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Розрахункова кількість модулів | 24 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 384 мм |
| Глибина | 144 мм |
| Маса | 1.7 кг |
| Ширина | 319 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Прозорі двері | Так |
| Колір | Сірий |