

1 377 ₴
Артикул: 001101013
Назва: ECM36PT
Категорія: Щит внутрішній розподільний
Спосіб монтажу: Внутрішньої установки
Номінальний струм (A): 63
Номінальна напруга (В): 400
Ступінь захисту IP: IP 40
Кількість модулів (всього / в ряду): 36 / 12
Кількість рядів: 3
Дверцята (колір, матеріал): Plastic, transparent
Основа корпусу (матеріал, колір): Білі пластикові
Кількість клем PE / N (з'єднань): 15 / 15
Випробування розпеченим дротом: 650
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальний струм | 63 А |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | У приміщенні |
| Розрахункова кількість модулів | 36 |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 482 мм |
| Глибина | 106 мм |
| Маса | 1.79 кг |
| Ширина | 283 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Прозорі двері | Так |
| Колір | Білий |