
459,70 ₴
Призначений для зовнішньої установки однофазного або трифазного лічильника електричної енергії змінного струму напругою до 380 В з метою захисту приладу від механічних пошкоджень, недопущення крадіжки електричної енергії, захисту лічильника від пилу і атмосферних опадів
Для приладів класу захисту від пошкодження електричним струмом ІІ
Ступінь захисту ящика відповідає ІР54 по ГОСТ 14254
Корпус виготовлений зі стійкого до займання матеріалу
Конструкція корпусу дозволяє зчитувати дані з лічильника через оглядове вікно, не відкриваючи кришки
Матеріал вікна - пластик УФ-стабілізований, не мутнішає із часом
Ящик має універсальні кріплення для монтажу лічильника на три гвинти-саморізи, кріплення на DIN-рейку, а також для монтажу і закріплення іншого обладнання всередині ящика (автоматичних вимикачів, гофрованої труби і кабелю)
Конструкція ящика дає можливість пломбування
Виконання ящика DOT.3-1
Тип встановлюваних лічильників 1ф, 3ф
Максимальна кількість лічильників, що встановлюються в один ящик 1
Робочий діапазон температури від -40 °С до +85 °С
Електрична міцність ізоляції не менше 4 кВ
Середній термін служби не менше 25 років
Гарантійний термін експлуатації 3 роки
Маса не більше 1,2 кг
Габаритні розміри: 280х305х167 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НІК-Електроніка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Кількість вводів | 1 |
| Кількість виходів | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Розрахункова кількість модулів | 9 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глибина | 167 мм |
| Маса | 1.2 кг |
| Захист | |
| Опломбування | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Так |
| Місце під лічильник | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |