


241 ₴
Шафа пластикова КДЕ-1 під однофазний лічильник, навісна для встановлення однофазного лічильника електроенергії в однофазних ланцюгах змінного струму напругою 230 В частотою 50 Гц. Універсальна конструкція корпусу дозволяє встановлювати в нього всі типи лічильників: індукційні та електронні. Призначений для зовнішньої установки. Передбачено місце для розміщення двох автоматичних вимикачів (вікно пломбується). Корпус пломбується для захисту від несанкціонованого доступу.
| Артикул | s0110008 |
| Пломбування відсіку DIN-обладнання | Передбачено |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Матеріал корпусу | ПВХ, стійкий до ультрафіолету |
| Монтаж | навісний |
| Можливість встановлення лічильника | 1-фазний |
| Кількість модулів | 2 |
| Тип | Корпус модульний |
| Відповідність стандартам | не підлягає |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип обладнання | Ящик |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 230 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Кількість вводів | 1 |
| Кількість виходів | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Розрахункова кількість модулів | 2 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Захист | |
| Опломбування | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Так |
| Місце під лічильник | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |