-45%752 ₴
413,60 ₴
| Тип монтажа: | Вбудований |
| Кількість рядів: | 1 |
| Ширина за кількістю модульних відстаней: | 12 |
| Тип кришки: | Закритого типу (закривається) |
| Матеріал корпусу: | Сталь |
| Висота: | 265.0 мм |
| Ширина: | 310.0 мм |
| Глибина: | 120.0 мм |
| Монтажна глибина — ніші: | 230х275х125 мм |
| Цвет: | Сірий |
| Номер кольору RAL: | 7035 |
| Ступінь захисту — IP: | IP31 |
| Кліматичне виготовлення: | УХЛ3 |
| Ввод кабеля: | Зверху/знизу |
| Клас електробезпеки: | I |
| Макс статичне навантаження на оболонку: | 6.9 кг |
| Фактура поверхні: | Шагрень матова |
| Вага: | 2.30 кг |
| Температура експлуатації: | -45...+40 °C |
| Захисне покриття поверхні: | Епоксидно-поліефірна фарба |
| Кількість отворів: | 2 |
| Товщина металу | 0.8 мм |
Експлуатаційні параметри
| Термін експлуатації, років: | 15 |
| Гарантійний термін, років: | 3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Освітлювальний |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Максимальний струм | 63 А |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Застосування | У приміщенні |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |