
2 121 ₴
ЩИТ 0,25кВт IP30 УЕК ЯТП 0,25 220/12-2 MTT12-012-0250
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 220 В |
| Застосування | У приміщенні |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип обладнання | Щит |
| Трансформатор | |
| Напруга вторинної обмотки | 12 В |
| Напруга первинної обмотки | 220 В |
| Тип трансформатора | Понижуючий |