

451,22 ₴
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Номінальний струм | 63 А |
| Застосування | У приміщенні |
| Розрахункова кількість модулів | 4 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Місце під лічильник | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Колір | Сірий |