


258,62 ₴
Відповідають стандартам ГОСТ Р 50345-2010, ТУ 2000 АГІЕ.641.235.003
Номінальна напруга частотою 50 Гц, В 230/400
Номінальний струм In, А 16
Номінальна відключаюча здатність, А 4 500
Напруга постійного струму, В/полюс 48
Характеристики спрацьовування електромагнітного розчеплювача В, С, D
Кількість полюсів 3
Умови експлуатації УХЛ4
Ступінь захисту вимикача IP 20
Електрична зносостійкість, циклів В-О, не менше 6 000
Механічна зносостійкість, циклів В-О, не менше 20 000
Максимальний перетин приєднуваних проводів, мм2 25
Наявність дорогоцінних металів (срібло), г/полюс 0,3÷0,5
Маса 1 полюса, кг 0,1
Діапазон робочих температур, °С -40 ÷ +50
Індикатор положення контактів (на лицьовій панелі) є
Можливість приєднання до контактних затискачів з'єднувальних шин PIN (штир), FORK (вилка)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.309 кг |
| Термін служби | 10 років |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 48 В |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73.6 мм |
| Висота | 83.4 мм |
| Ширина | 53.4 мм |