
1 286,23 ₴
Однофазний дифавтомат для захисту від витоку струму, теплового перевантаження і струмів короткого замикання.
Відмінними рисами цієї серії є: надійність, безпека, простота під час монтажу. Завдяки цьому, серія RX3 ідеально підходить для використання в житлових і невеликих комерційних будівлях.
Завдяки ретельно обраним матеріалам і продуманій формі корпусу, що забезпечує циркуляцію повітря, апарати надійно захищені від перегріву.
Технічні характеристики:
- Мережа: для однофазної мережі.
- Кількість полюсів: 1P+N
- Тип: «AC».
- Номінальна напруга: 230 В
- Максимальна відключна здатність: 6kA.
- Номінальний струм: 20А
- Номінальний диференційний струм, що відключає: 30 мА
- Характеристика: C
- Відключна здатність - 6000 А
- Зносостійкість: 10 000 операцій
- Розширений діапазон робочих температур: від -25 °C - до +70 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 10000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 20 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Умови використання | АС |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 35 мм |