
1 634,28 ₴
Серія: RX³
Виконання: Модульний
Розчіплювач: Електронний
Тип пристрою: Дифавтомат
Підключення: 1 фаза + N
Кількість полюсів: 2
Характеристика відключення: C
Тип чутливості ПЗВ: «AC»
Номінальний струм А: 40
Струм витоку: 30 mA
Максимальний струм короткого замикання: 6 kA
Тип робочої напруги: AC (змінний струм)
Можливість використання сполучної шини: Так
Можливість монтажу додаткових речей: Так
Розмір на din-рейці: 2 модулі
Місце встановлення / підключення: DIN-рейка
Сертифікати: Сертифікація CE – європейська відповідність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 40 А |
| Умови використання | АС |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 35 мм |