
367,92 ₴
Швидкодіючі захисні вимикачі забезпечують: - у виконаннях із уставками спрацьовування 10, 30 і 100 мА - захист людей від ураження електричним струмом при прямому ненавмисному дотику до струмоведучих частин електрообладнання; – у виконанні зі уставкою спрацьовування 300 мА – захист від пожежі через загоряння ізоляції струмовідних частин; – захист від перевантаження та короткого замикання; - Захист від неприпустимого підвищення напруги мережі (АД12М). У виробах передбачена індикація спрацьовування від диференціального струму, а АД12М також світлодіодна індикація включеного стану. АД12М зберігає працездатність при зниженні напруги електричної мережі до 110 В. Як комутаційні апарати у виробах використані вимикачі автоматичні ВА47-29 нової серії.
Можливість одночасного подвійного приєднання шиною або гнучким провідником. Виконує функції захисту від ураження електричним струмом та захисту від надструмів. Захист від надструмів у кожному полюсі. Гранична здатність, що відключає 4,5 кА.
Технічні характеристики
Кількість полюсів: 2
Кількість захищених полюсів: 2
Номін раб напруга: 230 В
Тип струму витоку: Змінний (AC)
Ширина за кількістю модульних відстаней: 3
Макс перетин вхідного кабелю: 35 мм²
Номін імпульсна напруга, що витримується: 4 кВ
Тип монтажу: на DIN-рейку
Частота: 50 Гц
Ступінь захисту - IP: IP20
Монтажна глибина - ніші: 72,1 мм
Тип розчеплювача: Тепловий, електромагнітний
Тип підключення: Гвинтове з'єднання
Вимикальна здатність: 4.5 кА
Характеристика спрацьовування – крива струму: C
Загальна кількість полюсів: 2
Номін струм: 16 А
Номін струм витоку: 0,03 А
Відключаюча здатність за EN 60898: 4,5 кА
Експлуатаційні параметри Термін служби, років: 15
Гарантійний термін, років: 7
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 3 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 16 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Умови використання | АС |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 4500 |