
523,97 ₴
Автоматичні вимикачі диференціального струму АВДТ32 призначені для захисту людини від ураження електричним струмом при пошкодженні ізоляції електроустановок, для запобігання пожежам внаслідок протікання струмів витоку на землю та захисту від перевантаження та короткого замикання.
Рекомендуються для захисту групових ліній, що живлять розетки зовнішньої установки, розеток та освітлення підвалів та гаражів.
Комбінована схема з електронним модулем диференціального захисту та вбудованим автоматичним вимикачем.
Найбільш надійний захист людини при прямому дотику до струмоведучих частин.
Незалежний індикатор розташування контактів.
Широкий діапазон робочих температур від -25 до +50°С.
Насікання на контактних затискачах знижують теплові втрати та збільшують механічну стійкість з'єднання.
Наявність кнопки ТЕСТ для перевірки працездатності пристрою та правильності підключення.
Габарити АВДТ відповідають 2-модульному виконанню за рахунок розміщення елементів конструкції.
Перешкодостійка схема.
Швидкий монтаж за допомогою клямки з подвійним фіксованим положенням (АВДТ32 для струмів до 40 А).
Швидка монтаж/демонтаж без використання інструментів (АВДТ32 для струмів 50 та 63 A).
Збільшена здатність 6 кА дозволяє встановлювати АВДТ як вступні автомати захисту.Технічні характеристики
Кількість полюсів: 2
Кількість захищених полюсів: 1
Номінальний струм: 25 А
Номін раб напруга: 230 В
Номін відкл диф струм: 30 мА
Тип струму витоку: A
Ширина за кількістю модульних відстаней: 2
Макс перетин кабелю: 25 мм²
Номін імпульсна напруга, що витримується: 4 кВ
Тип монтажу: на DIN-рейку
Частота: 50 Гц
Ступінь захисту - IP: IP20
Монтажна глибина – ніші: 71 мм
Тип розчеплювача: Тепловий, електромагнітний
Тип підключення: Гвинтове з'єднання
Вимикальна здатність: 6.0 кА
Характеристика спрацьовування від надструмів: C
Характеристика спрацьовування – крива струму: C
Загальна кількість полюсів: 2
Номін струм: 25 А
Номін струм витоку: 30 А
Вимикальна здатність EN 60898: 6 кА
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електронний |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Умови використання | А |
| Нейтраль | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 71 мм |
| Висота | 84 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна вимикальна здатність (Icn) (А) | 6000 |