
470 ₴
ВИМИКАЧ АВТОМАТИЧНИЙ 3-полюсний АП-50Б-3МТ-У3 63А
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.95 кг |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 5000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 139 мм |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 109 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 1500 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 380 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Частота струму | 50 Гц |