
109,75 ₴
| Номінальний струм: | 16 А |
| Номінальна робоча напруга: | 250 В |
| Ширина за кількістю модульних відстаней: | 2,5 |
| Тип напруги: | Змінний (AC) |
| Ступінь захисту-IP: | IP20 |
| Модель або виконання: | З заземлюючим (захисним) контактом |
| Монтажна глибина - ніші: | 63 мм |
Експлуатаційні параметри
| Строк служби, років: | 10 |
| Гарантійний строк служби, років: | 7 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрелектрокомплект |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 62 г |
| Термін служби | 10 років |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 62.5 мм |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Основні | |
| Форма контактів | Круглий |
| Розетка перенесення | Ні. |
| Конструкція | Цінна |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Додаткові характеристики | |
| Кільце тверде | Ні. |