
1 720 ₴
Архітектура
Тип монтажу: DIN-рейка
Технічні характеристики: Перемикаємий контакт, шкала часу 120 хв
Функції
Кількість каналів: 1
Цикли переключення: мін. 50000
Запас ходу: ≈ 200 h
Основні електричні характеристики
Номінальна робоча напруга змінного струму: 230 V
Частота: 50 Hz
Електричний струм
Максимальний струм (cos phi 0,6): 3 A
Комутаційний струм при cos φ = 0.6: макс. 3 A
Потужність
Споживана потужність: 0,5 VA
Споживання енергії (робота): 0,5 VA
Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: 1 W
Втрати потужності при повному навантаженні: ≈ 1 W
Розміри
Глибина встановленого виробу: 60 mm
Висота встановленого виробу: 90 mm
Ширина встановленого виробу: 54 mm
Ширина рядного вбудованого приладу RMD: 3 modules
Керування люмінесцентними лампами
Компактні люмінісцентні лампи: макс. 200 W
Керування лампами розжарювання
Максимальна потужність лампи розжарювання: 900 W
230В лампи розжарювання та галогенові лампи: макс. 900 W
Монтаж
Тип монтажу: DIN-рейка
Підключення
Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: 1 - 4 мм²
Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: 1 - 4 мм²
перетин струмопровідної жили (гнучкої): 1…4 mm²
Перетин струмопровідної жили (не гнучкої): 1…4 mm²
Кількість контактів: 1
Тип контактів: 1 перемикаючий
Тип з’єднання: Гвинтовий
з сухим комутаційним контактом
Налаштування
Зміна літнього / зимового часу: ручний
Найкоротший час перемикання: 2 h
Тип програмування: аналоговий
Точна установка часу за допомогою ручки, що обертається
Обладнання
Кількість каналів: 1
Кількість циклів вкл/викл: 84
Запас ходу: 200 годин
Цикли переключення при cos φ = 0,6: мін. 20000
Використовуйте
Цикл: Тижневий
Безпека
Захисне виконання ІР: IP20
Умови використовання
Робоча температура: -10…45 °C
Температура зберігання / транспортування: -20…70 °C
Ідентифікація
Головна лінія дизайну (розробки): Керування світлом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Наявність розетки | Немає |
| Принцип роботи | Механічний |
| Тип | Тижневий |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |
| Загальні | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна робоча температура | 45 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Потужність | 900 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Максимальний струм комутації | 3 А |
| Кількість перемикачів контактів | 1 шт |
| Мінімальний час затримки | 7200 сек |
| Кількість каналів | 1 |
| Максимальна температура зберігання | 70 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |