

3 040,80 ₴
ТАЙМЕР Hager тижневе інтервал 1 хвилина з резервом роботи 5 років 2 модульне EG203 Cronotec (2 канали)
Архітектура
| Тип монтажу: | DIN-рейка |
Функції
| Кількість каналів: | 2 |
|
|
Керування та індикатори
|
Основні електричні характеристики
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 195 / 230 / 265 V |
| Частота: | 50 Hz |
Потужність
| Споживана потужність: | 6 VA |
| Загальна розсіювана потужність під номінальним струмом: | 4 W |
| Втрати потужності при повному навантаженні: | ≈ 4 W |
Акумулятор
| Резерв ходу [років]: | ≈ 5 a |
Розміри
| Глибина встановленого виробу: | 64 mm |
| Висота встановленого виробу: | 85 mm |
| Довжина: | 85 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 35 mm |
| Ширина рядного вбудованого приладу RMD: | 2 modules |
Керування лампами розжарювання
| Максимальна потужність лампи розжарювання: | 2300 W |
| 230В лампи розжарювання та галогенові лампи: | макс. 2300 W |
Підключення
| Поперечний розріз з’єднання з гнучким дротом: | 1 - 16 мм² |
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 1,5 - 10 мм² |
| перетин струмопровідної жили (гнучкої): | 1…16 mm² |
| Перетин струмопровідної жили (не гнучкої): | 1,5…10 mm² |
| Кількість контактів: | 2 |
| Тип контактів: | 2 перемикаючих |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий |
|
|
Налаштування
| : | 56 |
| Зміна літнього / зимового часу: | автоматичний |
| Найкоротший час перемикання: | 1 mn |
| Тип програмування: | цифровий |
| Програмний цикл: | 2Х7Д |
| Час: | з автоматичним перемиканням літнього / зимового часу; |
|
|
Обладнання
| Кількість каналів: | 2 |
| Кількість циклів вкл/викл: | 56 |
| Запас ходу: | 5 років |
Використовуйте
| Цикл: | Тижневий |
Безпека
| Захисне виконання ІР: | IP20 |
Умови використовання
| Робоча температура: | -5…45 °C |
| Температура зберігання / транспортування: | -20…70 °C |
Ідентифікація
| Головна лінія дизайну (розробки): | Керування світлом |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Наявність монітора | Так |
| Наявність розетки | Немає |
| Принцип роботи | Електронний |
| Тип | Тижневий |
| Форм-фактор | Корпус для кріплення на DIN-рейку |
| Загальні | |
| Висота | 85 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 64 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна робоча температура | 45 °С |
| Мінімальна робоча температура | -5 °С |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість перемикачів контактів | 2 шт |
| Максимальна температура зберігання | 70 град. |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Мінімальний час затримки | 60 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Точність ходу на добу | 2 сек |
| Частота струму | 50 Гц |