


1 205 ₴
Реле напруги ZUBR D25-63 (t) призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги. При аварійній ситуації пристрій вимикає подачу навантаження. Реле застосовуються в однофазних мережах змінного струму (230 В). Додатково оснащений термозахистом.
Категорія продукції: Реле напруги
Струм, А: 32
посіб монтажу: На DIN-рейку
Кількість фаз: 1 ф. (230 Вольт)
Термозахист: Є
TrueRMS: Є
Проф. затримка відключення: Є
Нижня межа напруги: 120-210 В
Верхня межа напруги: 220-280 В
Номінальна потужність навантаження: 7 000 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги: не більше 1,2 с
Час відключення навантаження при перевищенні напруги: 0,01-0,03 с
Номінальний струм навантаження: 32 А (макс. 40 А протягом 10 хв)
Час затримки увімкнення навантаження: 3-600 с
Тип реле: Електромагнітне
Напруга живлення: 100-420 В
Споживання струму: не більше 86 мА
Перетин дроту: не більше 16 мм²
Маса: 0,21 кг ±10%
Габаритні розміри (Ш х В х Г): 53 х 85 х 66 мм
Кількість комутацій під навантаженням, щонайменше: 100 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, щонайменше: 1 000 000 циклів
Ступінь захисту згідно з ГОСТ 14254: IP20
Потужність, ВА: 5 001 - 7 000
Комплект поставки: реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Похибка вимірювання | 2 % |
| Час спрацьовування | 0.01 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Світлова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Маса | 210 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 32 А |
| Максимальний струм | 40 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 7000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |