
345,85 ₴
Виробник Lezard
Серія PAL
Патрон LED модуль
Потужність, Вт 20
Номінальна напруга, 220...240В, 50/60Гц
Колірна температура 6400
Світловий потік, лм 1600
Індекс кольору >80
Тип оптики Симетрична
Димування Ні
Датчик руху Ні
Термін служби, годин 20000
Ступінь захисту IP65
Діапазон робочих температур, ° C -30 ° ... +50 °
Матеріал оптики Скло
Матеріал корпусу Литий алюміній
Довжина, мм 112
Ширина, мм 112
Висота, мм 20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lezard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |