
44,17 ₴
ЛАМПА розжарювання Е40 500W
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Потужність | 500 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Сферична |
| Цоколь | E40 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 500 Вт |