
27,38 ₴
ЛАМПА розжарювання МО Е27 100W/ 36V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іскра |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча напруга | 36 В |
| Мінімальна робоча напруга | 36 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 36 В |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Сферична |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |