
26 ₴
Розміри: 98х50 мм
Тип цоколя: E27
Напруга: 220 В
Потужність: 60 Вт
Термін служби: 1000 год
Тип колби: A55
Тип лампи: лампа розжарювання
Форма: куля
Колір колби: прозорий
Колір свічення: теплий
Світлова віддача: 11.8 Лм/Вт
Світловий потік: 710 Лм
Бренд: Iskra
Клас енергоспоживання: E
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іскра |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Сферична |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 60 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 710 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |