
60 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Так |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | G5.3 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |