

74,26 ₴
ЛАМПА LED 230V MR16 ELamp Еко D GU10 5,0W/4000 LED-SMD-05104(D)
Корпус лампи виготовлений із пластику та оснащений тепловідвідними каналами. Це забезпечує довгострокову роботу діодів.
Лампи екологічно безпечні та не містять шкідливих речовин.
Компактні розміри дозволяють використовувати лампу для декоративного чи основного освітлення.
Характеристики
Тип лампочки: Світлодіодна
Форма колби: MR16
Колір: Матова
Харчування: 220V
Патрон: GU10
Потужність, Вт: 5
Колірна температура, К: 4000
Кут розсіювання, °: 120
Матеріал корпусу: Пластик
Функція димування: Ні
Світловий потік, lm: 440
Клас енергоефективності: A+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurolamp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Рефлектор | Так |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | GU10 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 440 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |