
385 ₴
Датчик руху Feron LX39 / SEN11 - надійний пристрій, який допомагає забезпечити безпеку та зручність в освітленні. Цей білий датчик руху спрацьовує автоматично при виявленні руху в зоні його дії, що робить його ідеальним рішенням для використання в різних приміщеннях.
Його простий та ефективний дизайн дозволяє легко і недорого забезпечити додатковий рівень безпеки та комфорту в будь-якому приміщенні.
| Основні характеристики | |
| Бренд | Feron |
| Навантаження активне/змішане | 1200W/300W |
| Освітленість | |
| Відстань виявлення | 12м(max 24C°) |
| Висота установки | 0.5-3.5 м |
| Споживана потужність | 0.1-0.45 W |
| Кут виявлення | 180° |
| Налаштування | 1. Регулювання освітленості. 2. Регулювання часу затримки |
| Загальні характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Елементи живлення | 230V |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Максимальна затримка контролю | 420 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кут огляду | 180 град. |