
261,56 ₴
Архітектура
| Кількість полюсів: | 1 P |
Сумісність
| Призначено для сумісних артикулів: | Modular devices |
Основні електричні характеристики
| Номінальна робоча напруга змінного струму: | 415 V |
Напруга
| Максимальна рабоча напруга: | 230 V |
Електричний струм
| Номінальний струм: | 80 A |
Матеріали
| Колір: | Сірий камінь |
Розміри
| Довжина: | 210 mm |
| Крок: | 17,8 mm |
Монтаж
| Підходить для пристрою з кріпленням допоміжного обладнання: | ні |
Підключення
| Поперечний розріз з’єднання з негнучким дротом: | 16 мм² |
| Підходить для вирібу з нейтральною шиною: | ні |
| Тип під’єднання: | Фазова шина вилочна |
| Тип з’єднання: | Гвинтовий /самозажимний QuickConnect |
Обладнання
| Кількість приладів для будови системи: | 12 |
Стандарти
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
Умови використовання
| Ізоляція: | так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Франція |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість модулів | 12 |
| Конструкція | Пряма |
| Матеріал виробу | Мідь |
| Наявність ізоляції | Так |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип елемента кріплення кабелю | Гребінка |
| Ширина | 210 мм |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальне напруження центральної ланцюжки | 415 В |
| Номінальний струм | 80 А |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальное напряжение | 415 В |
| Максимальний струм | 80 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сірий |