

64,36 ₴
Шина нульова e.bsi.pro. в ізольованому корпусі призначена для електричного з’єднання нульових провідників у щитовому обладнанні з номінальною напругою до 400 В.
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Наявність ізоляції | Так |
| Довжина | 102 мм |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Матеріал ізоляції | Поліамід |
| Колір ізоляції | Синій |
| Конструкція | Пряма |
| Спосіб монтажу | На DIN рейку |
| Кількість отворів для кріплення | 12 |
| Діаметр отвору кріплення | 5.2 мм |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 10 кв.мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний струм | 63 А |
| Максимальное напряжение | 400 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Допустиме струмове навантаження | 63 А |
| Максимальне січення приєднуваного кабелю | 10 мм |