

1 166,18 ₴
БОКС зовнішній Білмакс IP31 БМ- 40С 250*400*140
Бокс монтажний навісний БМ-40С+П (250 х 400 х 140) IP31 призначений для складання електрощитового обладнання різного призначення: щитів обліку електроенергії, автоматики та управління, вступно-розподільчих щитів невеликої потужності і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Цілісна |
| Застосування | У приміщенні |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Оглядове віконце | Ні |
| Колір | Сірий |